Головна » 2014 » Жовтень » 1 » Школярі допомагають солдатам
Школярі допомагають солдатам

Ще однією хорошою традицією у нашій школі стало проведення осіннього благодійного ярмарку. Лише шкода, що цьогоріч він приурочений сумній події: усі виручені кошти школярі та вчителі  вирішили передати для потреб військових, які беруть участь в АТО на Сході України.

Ми розуміємо, що багато грошей зібрати не можемо,- розповідає директор школи Галина Олексіївна. – Нам важливо, щоб наші хлопці, які перебувають у зоні АТО, знали, що вони нам не байдужі. Мета цієї ярмарки, яку проводимо під девізом «Україна єдина»,- зародити в дитячих душах добро й милосердя.

Школярі мали змогу продемонструвати свої кулінарні здібності, а креативу молоді не було меж: миттю розходились усі  вироби, виготовлені власноруч нашими учнями та їхніми батьками. Шкільний вестибюль нагадував величезний вулик: біля столу кожного класу був великий ажіотаж. А асортименту запропонованих  солодощів  міг би позаздрити будь-який  магазин. Кошти, а це 5 200 гривень, будуть витрачені на потреби АТО.

Отож, поярмаркували на славу!

Переглядів: 640 | Додав: ADMIN | Рейтинг: 0.0/0