Головна » 2018 » Листопад » 14 » Розум - прикраса сьогодення

У журі були:

• Федорук Ольга Петрівна - (учитель української мови та літератури),
  • Бодасюк Наталія Феоктистівна -  (шкільний бібліотекар),
  • Рубчук Тетяна Миколаївна  - ( учитель української мови та літератури).

Отож перший конкурс ,,Представлення’’. У першому конкурсі команди повинні були представити себе, продекламувавши девіз. Команди обрали собі такі назви.

•   ,,Пізнайки’’ команда 6-А класу
  • 6-Б класу ,,Знавці-мовознавці’’
  • 6-В класу,,Діти України’’

• 6-Г класу –  ,,Юні патріоти’’

Упродовж другого конкурсу, ,,Народ скаже, як завяже’’, кожній команді по черзі були запропоновані частини прислівїв, які необхідно було продовжити. Кожне прислівя оцінювалося по 1 балу. У третьому конкурсі ,,Знавці приказок та прислів’їв’’ кожна з команд повинна була за 3 хвилини побудувати прислівя. Доки команди працювали, глядачі розвязували ребуси та мали змогу подарувати команді 1 бал за правильну відповідь. А також була музична пауза з піснею гурту Антитіла - TDME. Свої знання команди продемонстрували та поповнили у конкурсі, який мав назву ,,Мовне асорті’’. На 11 цікавих питань про мову юні мовознавці  повинні були дати відповідь, за кожну правильну відповідь по 1 балу. ,,Скажи без затримки’’ – таку назву мав 5 конкурс капітанів. У наступному потрібно було назвати антоніми до запропонованих слів якомога швидше. Команди впорались із цим завданням чудово! І завершився цей захід конкурсом під назвою ,,Словникар’’. Кожній команді пропонувалося одне слово. Завдання конкурсу полягало у тому, щоб протягом 3 хвилин команди повинні скласти якомога більше інших слів з цього ж слова. Тим часом для глядачів було таке саме завдання, лиш інше слово ,,писемність’’. У кінці кожних конкурсів класи гучно підтримували свої команди оплесками та рекламували свої девізи. Така підтримка зали допомогла юним мовознавцям гідно справитися із завданням. Доки наше шановне журі визначало переможців, знову лунала музична пауза від «KAZKA», «Плакала», учні із великим задоволення співали та з нетерпіння чекали результатів.

Директор школи Сидорук Галина Олексіївна привітала усіх зі святом та оголосила результати. А вони були такі:

• 1 місце - ,,Пізнайки’’  6-А клас
  • 2 місце - 6-Б клас ,,Знавці мовознавці’
  • 6-Г клас ,,Юні патріоти’’3 місце
  • 6-В клас ,,Діти України’’4 місце

З новими емоціями,знаннями  учні пішли на уроки, а емоції не згасають ще довго.

Уже доброю традицією стало проводити у нашому навчальному закладі перед Днем української писемності та мови конкурс ,,Розумники та розумниці’’ на паралелях 6-х класів. Цьогоріч такий захід відбувся 8 листопада у нашій актовій залі.

У журі були:

• Федорук Ольга Петрівна - (учитель української мови та літератури),
  • Бодасюк Наталія Феоктистівна -  (шкільний бібліотекар),
  • Рубчук Тетяна Миколаївна  - ( учитель української мови та літератури).

•   ,,Пізнайки’’ команда 6-А класу
  • 6-Б класу ,,Знавці-мовознавці’’
  • 6-В класу,,Діти України’’
  • 6-Г класу –  ,,Юні патріоти’’

Упродовж другого конкурсу, ,,Народ скаже, як завяже’’, кожній команді по черзі були запропоновані частини прислівїв, які необхідно було продовжити. Кожне прислівя оцінювалося по 1 балу. У третьому конкурсі ,,Знавці приказок та прислів’їв’’ кожна з команд повинна була за 3 хвилини побудувати прислівя. Доки команди працювали, глядачі розвязували ребуси та мали змогу подарувати команді 1 бал за правильну відповідь. А також була музична пауза з піснею гурту Антитіла - TDME. Свої знання команди продемонстрували та поповнили у конкурсі, який мав назву ,,Мовне асорті’’. На 11 цікавих питань про мову юні мовознавці  повинні були дати відповідь, за кожну правильну відповідь по 1 балу. ,,Скажи без затримки’’ – таку назву мав 5 конкурс капітанів. У наступному потрібно було назвати антоніми до запропонованих слів якомога швидше. Команди впорались із цим завданням чудово! І завершився цей захід конкурсом під назвою ,,Словникар’’. Кожній команді пропонувалося одне слово. Завдання конкурсу полягало у тому, щоб протягом 3 хвилин команди повинні скласти якомога більше інших слів з цього ж слова. Тим часом для глядачів було таке саме завдання, лиш інше слово ,,писемність’’. У кінці кожних конкурсів класи гучно підтримували свої команди оплесками та рекламували свої девізи. Така підтримка зали допомогла юним мовознавцям гідно справитися із завданням. Доки наше шановне журі визначало переможців, знову лунала музична пауза від «KAZKA - Плакала», учні із великим задоволення співали та з нетерпіння чекали результатів.

• 1 місце - ,,Пізнайки’’  6-А клас
  • 2 місце - 6-Б клас ,,Знавці мовознавці’
  • 6-Г клас ,,Юні патріоти’’3 місце
  • 6-В клас ,,Діти України’’4 місце

З новими емоціями,знаннями  учні пішли на уроки, а емоції не згасають ще довго.
Підготувала учениця 8 - А класу
Ангеліна Махнюк