Головна » 2023 » Травень » 25 » Рідна мово моя пелюсткова, ти у серці народу живеш
Рідна мово моя пелюсткова, ти у серці народу живеш

25 травня, у День філолога, у Ліцеї №11 учні 7-их класів вкотре мали можливість подивуватися тим наскільки багатогранна, дивовижна наша мова.
   Вони були учасниками мовного аукціону «Рідна мово моя пелюсткова, ти у серці народу живеш». Учні мали змогу поринути у словниковий запас мови, дізнавшись багато нових слів, термінів, які виникли у зв‘язку з російською агресією; заглибитись у незбагненний світ української фразеології, синонімії, паронімії; збагатити себе новими словами-діалектами.
  Учні переглянули відео з найвідомішим філологом України О.Авраменком, який вів словесний бій з обдарованими абітурієнтами.
  Дуже приємно, що наші діти мають непоганий рівень знань із граматики та акцентології.
  Школярі працювати з ентузіазмом, на позитиві. Нам, учителям, було приємно спостерігати за юними філологами, які успішно долали вершину за вершиною.
Сподіваємося, що все, що відбулося на заході, залишить слід у дитячих душах.

Переглядів: 84 | Додав: sonikdmitruk11 | Рейтинг: 0.0/0