Головна » 2014 » Вересень » 8 » Пролунав Перший дзвоник
Пролунав Перший дзвоник

1 вересня - свято початку нового навчального року. Це  найочікуваніший день для тих, хто вперше переступив шкільний поріг – першокласників.

Традиційно в цей день на подвір'ї нашого навчального закладу зібралися вчителі, учні, гості, щоб взяти участь в урочистій лінійці, присвяченій початку навчального року. День знань є особливим святом, адже саме з нього розпочинається цікавий і водночас нелегкий шлях до нових знань та нових звершень. Цьогоріч, окрім радісних звуків Першого дзвоника, на Сході України лунають відголоски вибухів.

Ніхто з присутніх на святі не залишився осторонь останніх трагічних подій. Усі, хто завітав 1 вересня до школи, долучилися до благодійної акції «Замість букету на Перше вересня віддай гроші на потреби АТО ». Усі кошти, а це 7811 гривень, підуть на потреби воїнам, які беруть участь в АТО.

І це не остання благодійна акція, яку проводять волонтери нашого навчального закладу.

Сподіваємося, що вже у найближчому майбутньому у підручниках з історії України з’явиться нова переможна сторінка.

Переглядів: 508 | Додав: ADMIN | Рейтинг: 0.0/0