Головна » 2021 » Квітень » 2 » Приємно знати, що цей ліс створював ти
Приємно знати, що цей ліс створював ти

1 квітня учні 7-Б та 9-Г класів долучилися до акції Держлісагентства  «Створюємо ліси разом». Під керівництвом працівників підприємства «Ковельського лісового господарства» школярі та класні керівники висадили саджанці сосни та дуба (на ділянці близько 1 га) неподалік від селища Довгоноси. Така акція в нашій школі проходила вперше. Тож учні з цікавістю та відповідальністю віднеслися до великої справи - створення нових лісових насаджень. Усі працювали старанно та завзято. Корисна робота на свіжому повітрі згуртувала учасників, подарувала позитивні емоції та можливість власноруч зробити добру та конче необхідну справу.

Посадити дерево – одне з призначень людини у цьому житті. Дана акція для її учасників була кроком зробити вагоме та корисне для всього суспільства. Впевнені, що, хто хоч раз посадив дерево, ніколи не буде шкодити зеленому скарбові й не дозволить цього іншим.

Переглядів: 219 | Додав: nataliaklimuk18 | Рейтинг: 0.0/0