Головна » 2014 » Листопад » 4 » Посвята в школярі
Посвята в школярі

З метою розвитку пізнавальних інтересів учнів, виховання  позитивного ставлення до навчання, бажання гарно вчитися, згуртування дитячого та батьківського колективів традиційно у жовтні у нашому навчальному закладі пройшли свята «Посвята  в школярі». Цьогоріч школярами офіційно стали 120 першокласників. До дітей  завітали казкові герої : Мальвіна, Буратіно, Попелюшка, Пеппі. Також упродовж свята учні розказували вірші, співали, грали у цікаві ігри. З вітальними словами  звернулася до малечі заступник директора з виховної роботи Сметюх Алла Миколаївна, яка побажала їм успіхів і відмінних оцінок, а також вручила на згадку про цю урочисту подію  дипломи.

Свято закінчилося, а попереду на першокласників чекають довгі нелегкі кроки до пізнання Країни Знань.  Хочеться побажати школярам сміливо вивчати світ науки, дружити з книгами та любити свій рідний край.

Переглядів: 591 | Додав: ADMIN | Рейтинг: 0.0/0