Головна » 2015 » Жовтень » 28 » Поклик дитячого серця
Поклик дитячого серця

Про їхні маленькі подвиги не пишуть статті у газетах і не знімають сюжети центральні канали. А вони на рівні з дорослими плетуть маскувальні сітки, печуть бійцям АТО пиріжки, збирають гроші й роблять обереги, щоб там, на передовій, підтримати наших.

І цього разу  школярі-семикласники не залишились байдужими та взяли активну участь у благодійній акції «Врятуй герою життя», яку організували волонтери Ковельського центру допомоги 51 ОМБР.  Упродовж  осінніх канікул учні 7-А та 7-В класів  під керівництвом  соціального педагога Куліковської Алли Петрівни  виготовляли патріотичні сувеніри,  які  будуть в подальшому обмінені в Австрії, Бельгії та Чехії на кровоспинні апарати для бійців із зони АТО. Усю свою душу вклали діти, виготовляючи ляльки-мотанки та інші національні обереги.

Давайте продовжувати робити  маленькі дива, які щодня рятуватимуть  людські життя!

Переглядів: 470 | Додав: ADMIN | Рейтинг: 0.0/0