Головна » 2013 » Листопад » 18 » "Покарати легко, виховати важче"
"Покарати легко, виховати важче"

"Покарати легко, виховати важче". Під таким гаслом 12 листопада в нашій школі відбувся проблемний семінар заступників директорів з виховної роботи "Превентивне виховання - пріоритетна складова цілісної системи виховання громадянина України".

Розпочала роботу семінару методист міського управління освіти Колеснікова Ж.В. виступом  "Організація роботи щодо системного підходу вирішення питань з превентивного виховання у навчальних закладах міста".  Перед заступниками виступили Вельма Ж.В., начальник ССД, Медвєдєва Т.Ю., в.о. директора Ковельського МЦСССДМ, Кузьмук Ю.С., інспектор КМвСД, які ознайомили з діяльністю служб в справах дітей з питань захисту прав та законних інтересів дітей. Продовжила теоретичну частину ЗДВР НВК №11 Сметюх А.М. , поділившись досвідом з присутніми щодо роботи соціально-психологічної служби нашого закладу в напрямку успішної соціалізації учнів.

Цікавим для гостей було заняття, проведене соціальним педагогом Куліковською А.П. з учнями 8-Б класу, "Поговоримо відверто" . Учасники семінару взяли участь в рольовій грі "Зроби крок вперед", яку організувала Іванова Л.М., практичний психолог ВОЦСПРД.

Під час підведення підсумків семінару відбулося засідання "круглого столу", на якому виступили Охримук В.В., ЗДВР НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №13 - колегіум" та Андріюк І.Я., ЗДВР ЗОШ І-ІІІ ст. №10, які презентували напрацьований досвід з питання превентивного виховання у своїх навчальних закладах.

Маємо надію, що семінар був ефективним, а здобутий досвід  допоможе нам покращити роботу з превентивного виховання молоді.

Переглядів: 617 | Додав: eurocomp6716 | Рейтинг: 0.0/0