Головна » 2018 » Березень » 15 » Підсумкова лінійка
Підсумкова лінійка

Протягом лютого місяця, учнівське самоврядування разом з адміністрацією школи уважно спостерігало за участю класів у загальношкільному рейтингу. За результатами аналізу підсумків роботи учнів за місяць, слід відзначити роботу учнівських колективів ь на старшій ланці: 11, 10-Б, 8-Б, 9-Б та на молодшій 7-Б, 7-А, 7-В класи, які дотримувалися «Єдиних вимог до учнів», активно працювали міністерства.

Враховуючи усі критерії оцінювання, визначено переможців лютий у загальношкільному рейтингу класів:

Старша та молодша ланка

І місце – 11  клас                                                                                      І місце7-Б клас

ІІ місце – 10-Б та 8-Б клас                                                                     ІІ місце – 7-А  клас

ІІІ місце9-Б клас                                                                                  ІІІ місце – 7-В клас

Вітаємо лідерів шкільного рейтингу!

А іншим класам бажаємо активно та завзято брати участь у шкільному житті, підвищувати рейтинг свого класу. Слідкувати щоб не було порушень, таких як:

• зпізнення до школи ;
  • відсутність наявності шкільної форми;
  • не відвідування  старостатів і міністерств.

Бажаємо, щоб у березні місяці ви покращили свій результат.

У лютому в нашій школі проходили різноманітні акції, виставки та конкурси, в яких наші діти брали активну участь.

Особливо хочеться відзначити перможців конкурсу читців: Оксенчук Вадима (учень 11 класу), Ярош Ярославу (ученицю 8-Б класу) за зайняті І місця у міському конкурсі та Думич Юрія (учня 5-Б класу) за зайняте ІІІ місце.

Також ми дякуємо учням школи, котрі стали учасниками міських, обласних і загальношкільних заходів та спортивних змагань.

Бали за участь у громадському житті нараховувались за:

1. Звітний концерт «Дивосвіт дитячих талантів».
  2. Захід до небесної сотні (місто).
  3. Стінгазети та радіогазети.
  4. Статті в газету.
  5. Марафон найкращих
  6. Звіт по чергуванню
  7. Фото екологів
  8. Година пам’яті присвячена Небесній Сотні
  9. Конкурс читців.
  10. Виховний захід про Афганістан.
  11. Юні мовознавці
  12. Школа активно приймала участь у багатьох благодійних акціях
  13. Літературна кав’ярня
  14. Захід присвячений Лесі Українці ( місто)
  15. Міський захід присвячений пам’яті Небесній Сотні
  16. Захід про Крути
  17. Обласний захист наукових робіт.
  18. Турнір зі історії.
  19. Конкурс юних журналістів І місце

Сподіваємось, що ці заходи вам запам’ятались.

Переглядів: 587 | Додав: danuscka3 | Рейтинг: 0.0/0