Суббота, 21.Окт.2017, 05:01
Головна » 2016 » Ноябрь » 3 » Педагогічна рада
Педагогічна рада
  За даними соціологічних досліджень, лише 20% дітей є активними читачами художніх книжок.
  Темі ролі книжки в становленні особистості школяра, формуванні в учнівської молоді інтересу до самостійного читання книжок була присвячена педагогічна рада. З доповіддю виступила заступник директора А. А. Вознюк. Досвідом про розвиток креативного потенціалу через здійснення суттєво нових підходів до викладання літератури поділились Федорук О. П., Мокійчук В. В., Літвінчук О. В., Вакуліч Л. Я. Соль шкільної бібліотеки у вихованні потреби у систематичному читанні як засобі пізнання та загальнокультурного розвитку висвітлила в своєму виступі шкільний бібліотекар Галайда Н. П. Було прийнято конкретні і дієві рішення, за які проголосували всі члени педколективу.
Переглядів: 85 | Додав: ADMIN | Рейтинг: 0.0/0