Головна » 2018 » Червень » 1 » Останній дзвоник
Останній дзвоник

Останній дзвоник у школах - це день, коли перед довгоочікуваними літніми канікулами школярі востаннє сіли за парти. Це день радості та смутку водночас, адже для одних - це чергове закінчення навчального року, а для інших - ще одна сходинка до вступу у доросле життя.

Урочиста лінійка у нашому закладі відбулася у два етапи, для учнів початкової школи 23.05 , старшої 25.05.
    Розпочали урочистості із Державного Гімну України, який найгучніше підспівували учні початкової ланки. Після цього учні 9-их класів поклали квіти до меморіальної дошки, яка встановлена на колишньому учневі нашого закладу, загиблому в АТО Олександру Абрамчуку.
    Директор школи Галина Олексіївна Сидорук побажала, щоб випускники вдало використали здобуті знання, досвід вчителів та успішно скласти зовнішнє незалежне тестування.
    Після урочистої церемонії випускники школи випустили у небо повітряні кульки, а по закінченню заходу станцювали шкільний вальс.
Далі школа підсумовувала цьогорічні досягнення у навчанні та вихованні. Учні та вчителі отримали свої нагороди – дипломи та похвальні листи.

Наприкінці для всіх пролунав останній дзвоник.

Переглядів: 808 | Додав: danuscka3 | Рейтинг: 0.0/0