Головна » 2020 » Квітень » 1 » Online-марафон «Корисний карантин»
Online-марафон «Корисний карантин»

Продуктивний тиждень для нашого закладу та Ліцею №1 підійшов до завершення.

У дні ONLINE - марафону "Корисний карантин" учні виконували фізичні вправи для зміцнення імунітету,  ділилися своїми досягненнями, перевіряли обізнаність про COVID-19, створювали карту мрій та навіть робили домашнє завдання, яке не виконали раніше. Учасники пройшли анонімне опитування про враження від марафону. Будь-який feedback -  прекрасно, адже нам важлива думка кожного учня.

Ми дякуємо усім учням за високу активність. У марафоні взяли участь учні таких класів: 5-А, 6-В, 6-Г, 7-Б, 8-Б, 8-В та 9-А.

Кожен мав змогу долучитися до виконання завдання у будь-який день ,  найактивнішому - винагорода.

Отож,за підрахунками балів однакову та  найбільшу кількість набрали:  учениця 5-А класу Шворак Олександра та учень 7-Б класу Фесик Даниїл. Вітаємо Вас та усіх  учасників ️.

Пам'ятайте -  головне не перемога, а участь та знання, враження, які отримали.

Також у нашому ліцеї в Instagram діє рубрика #кориснийкарантин разом з @nvk11_kovel. Під час карантину діліться з нами чим корисним або ж цікавим займаєтеся під час карантину, а ми в свою чергу будемо публікувати.

Усім вам бажаємо міцного здоров'я та гарного настрою!

Переглядів: 519 | Додав: alonarizko7 | Рейтинг: 0.0/0