Головна » 2020 » Лютий » 28 » Обрано нового президента Учнівської Республіки
Обрано нового президента Учнівської Республіки

27 лютого у ЗЗСО ліцей №11 м. Ковеля відбулися вибори президента шкільної республіки.

За право очолювати Учнівську республіку боролося троє претендентів: Махнюк Ангеліна( 9 – А клас) , Хотинець Дар′я (9 – Б клас ) , Демчина Крістіна (9 – В клас). Для того, аби учнівські колективи віддали свої голоси саме за них, кандидати склали цікаві передвиборчі програми, які упродовж тижня презентували перед виборцями.

Тиждень передвиборної агітації завершився голосуванням учнів 7-11 класів. У голосуванні брали участь 343 виборця. З них :164 голоси віддали за Махнюк Ангеліну,108 голосів за Хотинець Дар′ю ,65 голосів – за Демчину Крістіну , 6 бюлетнів виявилось зіпсованих – недійсних.

Після підрахунків голосів, згідно з протоколом виборчої комісії, за результатами голосування президентом школи стала Махнюк Ангеліна – учениця 9 – А класу.

Ми бажаємо новообраному президенту наполегливості та успіхів на цій почесній та відповідальній посаді.

Переглядів: 437 | Додав: alonarizko7 | Рейтинг: 0.0/0