Головна » 2014 » Травень » 15 » Обрано нового президента Учнівської Республіки
Обрано нового президента Учнівської Республіки

Ще у квітні у нашій школі стартувала передвиборча кампанія на пост президента учнівської республіки. У першому турі виборів  взяло участь дев’ятеро кандидатів.  За найбільш набраною кількістю голосів до другого туру потрапило троє учнів: Сіховський Владислав (9-Б клас), Смітюх Олеся (10 клас) та Кудлай Юлія (9-Б клас).

25 квітня учні та вчителі прийшли  в актову залу школи для того,  щоб взяти участь у другому турі.  Вибори пройшли чесно та прозоро.

За результатами підрахунків Сіховський Влад отримав 94 голоси виборців, Смітюх Олеся -108 голосів, Кудлай Юля -120 голосів,  4 бюлетні визнано недійсними. Отож, президентом Учнівської Республіки стала Кудлай  Юлія.                                 13 травня відбулася учнівська конференція за підсумками роботи органів учнівського самоврядування у 2013-2014 навчальному році, на якій пройшла інавгурація Президента учнівської республіки.   Також  усі присутні щиро подякували попереднику Кудлай Юлії - Ярошу  Іллі.

Щиро вітаємо Юлю , бажаємо їй  творчої наснаги!

Переглядів: 596 | Додав: ADMIN | Рейтинг: 0.0/0