Головна » 2019 » Вересень » 15 » Обласний семінар-практикум для відповідальних за організацію та проведення першого зонального туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року –

12-13 вересня 2019 року в м. Ковелі відбувся обласний семінар-практикум для відповідальних за організацію та проведення першого зонального туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року — 2020».
    Перший день розпочався на базі Закладу загальної середньої освіти «Ліцей № 11 мКовеля». Семінар відбувся у формі практикуму з елементами тренінгу «Моделювання алгоритму проведення першого зонального туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року — 2020», який провели Шинкарук І. В. — завідувач відділу новацій та передових педагогічних технологій ВІППО, та Верчук С. С. — завідувач методичного кабінету управління освіти м. Ковеля.
    Згодом директор ліцею № 11 Сидорук Г. О. представила дорожню карту конкурсу «Учитель року», де поділилася досвідом проведення обласного туру та заключного туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року — 2019» у номінації «Географія», а заступник директора Стречен Ю. В. розповів про особливості технічного супроводу.
    Для учасників семінару була проведена екскурсія навчальними кабінетами закладу, у ході якої відмічено сучасний дизайн кабінетів англійської мови, креативність оформлення класних кімнат НУШ. Учениця 10 класу Чорна Анастасія провела цікаву і змістовну екскурсію у музеї історії школи.

Переглядів: 301 | Додав: danuscka3 | Рейтинг: 0.0/0