Головна » 2013 » Квітень » 23 » Обласний семінар керівників закладів нового типу
Обласний семінар керівників закладів нового типу

Школа нового типу – новий зміст і технологія навчання. Під таким гаслом 11-12 квітня 2013 р. в м. Ковелі пройшов обласний семінар керівників закладів нового типу «Забезпечення функціонування освітнього середовища через модернізацію технологій та змісту освіти».

Гостинно відкрив двері учасникам семінару НВК «ЗОШ №11 І-ІІІ ст.-ліцей». Директори обласних шкіл нового типу відвідали музей школи, в якому екскурсовод розповіла про історію та життя школи; пройшлися затишними гарними коридорами; розглядали виставки художньої, технічної творчості учнів, оглянули оновлені та сучасні навчальні кабінети, насолоджувались співом дитячих колективів художньої самодіяльності.

Директор школи-ліцею Сидорук Г.О. виступила перед учасниками семінару з доповіддю «Управлінська діяльність адміністрації закладу з питання реалізації профільного навчання в умовах школи-ліцею», а заступник директора з НВР Гусак Р.А. ознайомила присутніх із методами організації профільного навчання.

Надзвичайно високу оцінку поставили гості школи вчителям математики, на уроках яких вони побували. Методично грамотно, на високому професійному рівні, цікаво, з використанням інноваційних технологій навчання пройшли уроки математики в 2-ому класі (вчитель-методист Хлуд О.О.), у 8-ому класі (вчитель методист Бешта Н.Я.), в 11-ому лілейному класі (вчитель-методист,заслужений вчитель України Кравчук С.І.).

Після уроків учасники семінару в актовій залі смакували філіжанкою смачної кави. Під час кави-брейк практичний психолог провела з гостями емоційну релаксацію.

На згадку про візит гості отримали виготовлені руками гуртківців «дерева щастя» і з прекрасними враженнями залишили стіни школи-ліцею.

Переглядів: 651 | Додав: ADMIN | Рейтинг: 0.0/0