Головна » 2020 » Січень » 15 » Новорічний подарунок
Новорічний подарунок

У ЗЗСО ліцей №11 вібдулася виставка-конкурс новорічних композицій «Новорічний подарунок» та «Новорічний сувенір», активну участь в якій взяли учні всієї школи. На виставці були представлені роботи ,виконані в довільній формі за номінаціями. Новорічні композиції вирізняються яскравими кольорами та креативністю , що засвідчує різноманітність форм і методів роботи з новорічно-різдвяною атрибутикою.

Найкращі роботи були представлені на міському конкурсі, композиції наших переможців візьмуть участь в обласній виставці «Новорічний подарунок» та «Український сувенір», а саме:

Кучабську Ксенію ,ученицю 10 класу ЗЗСО ліцей №11 – «Новорічна красуня»

Колектив 9 – В класу ЗЗСО ліцей №11 – «Подарунок від білочки»

Колектив учнів 5 – Б класу ЗЗСО ліцей №11 – «12 місяців»

Левчук Оксану ,ученицю 4 – Г класу ЗЗСО ліцей №11 – «Королева 2020»

Мохнюка Всеволода ,учня 5 - В класу ЗЗСО ліцей №11 – «Господиня»

Сметюх Вікторію ,ученицю 6 - Б класу ЗЗСО ліцей №11 – «Лялька-мотанка»

Кучабського Андрія учня 7 класу ЗЗСО ліцей №11 – «Зимове диво-дерево»

Малюгу Мирославу ,ученицю 8 – Г класу ЗЗСО ліцей №11 – «Підкова щастя»

Ця виставка викликала жвавий інтерес учнів, батьків, вчителів і створила святковий настрій та атмосферу напередодні Новорічних свят.

Переглядів: 487 | Додав: alonarizko7 | Рейтинг: 0.0/0