Головна » 2018 » Грудень » 29 » Новорічні свята у НВК №11-ліцей
Новорічні свята у НВК №11-ліцей

Зимові свята люблять і діти, і дорослі. Усі ми чекаємо від них подарунків, веселого
настрою, а головне — чудес.

З 21-28 грудня в НВК №11-ліцей відбулися новорічні ранки та вечори. Традиційно масовими і активними були заходи у початковій школі. На паралелі 4-х класів відбулися «Вечорниці».
Діти з великим запалом та задоволенням брали участь у веселих рухливих конкурсах. Кульмінацією свята було новорічне привітання від Діда Мороза та вручення солодких подарунків дітлахам від батьків.

Завершальним виступом став вечір справжнього новорічного гумору – розважальна програма «Хто зверху». Учні
7-11 класів показали не лише незрівнянне почуття гумору, але й командну зібраність і рішучість у боротьбі між хлопцями та дівчатами  Діти з задоволенням грали, співали, танцювали, розповідали вірші, показували новорічні сценки.
Свята пройшли в добрій, дружній атмосфері.

Та традиційно на передодні новорічних свят відбулося вітання в Будинку Ветеранів.

Переглядів: 680 | Додав: danuscka3 | Рейтинг: 0.0/0