Головна » 2014 » Січень » 3 » Новорічні свята у нашій школі
Новорічні свята у нашій школі

Новорічне свято – це довгоочікувана казка для усієї малечі. Діти з нетерпінням чекають приходу червононосого Діда Мороза та тендітної красуні Снігуроньки.

24 грудня зимова казка завітала і до учнів нашого навчального закладу, яку підготували для малечі старшокласники. Діти ретельно готувалися до свята і викликали захват в усіх глядачів. Зима, лисичка, Баба Яга, Дід Мороз, Снігуронька – ось неповний перелік новорічних персонажів, які подарували феєричний настрій усім присутнім.

З новорічними святами віншували усіх присутніх юні щедрувальники 4-их класів, які запросили усіх бажаючих до себе на вечорниці.

Завершальним виступом став вечір справжнього новорічного гумору – розважальна програма «Хто зверху». Учні 9-11 класів показали не лише незрівнянне почуття гумору, але й командну зібраність і рішучість у боротьбі між хлопцями та дівчатами.

Переглядів: 780 | Додав: eurocomp6716 | Рейтинг: 0.0/0