Головна » 2019 » Грудень » 16 » Міський  науково-практичний семінар вчителів фізики
Міський  науково-практичний семінар вчителів фізики

16 грудня 2019 року в нашому ліцеї відбувся міський  науково-практичний семінар вчителів фізики, на якому педагогами кафедри фізико-математичних дисциплін Дудчиком Л.С. і Стречен Ю. В. , за участю доктора педагогічних наук, професора кафедри експериментальної фізики та інформаційно-вимірювальних технологій Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Мартинюка О.С. та кандидата педагогічних наук, доцента кафедри експериментальної фізики  та інформаційно-вимірювальних технологій Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Кобеля Г.П., презентовано питання ролі інноваційних педагогічних технологій у формуванні життєвих компетентностей учнів на уроках фізики. Акценти були розставлені на основних напрямах компетентнісного підходу до навчання та виховання, на здібностях, які повинна мати конкурентоспроможна особистість та сучасний випускник. Вчителі кафедри поставили перед собою завдання готувати наших ліцеїстів до роботи в сучасних компаніях, де ставляться високі конкурентні й технологічні вимоги перед колективом. В кожній дитині дрімає маленький дослідник, винахідник, раціоналізатор, науковець. Саме тому педагоги працюють над створенням умов для самоосвіти і творчої діяльності учнів, для набуття ними необхідних життєвих компетентностей: співпрацюють із батьками, науковцями Східноєвропейського університету ім. Лесі Українки та підприємствами міста; залучають учнів до участі у  олімпіадах , тощо.

Практична частина семінару фізиків міста відбулась у творчій лабораторії, девізом якої стали слова: «Вмієш сам…. Навчи іншого…».

Непомітно пролетів час, залишилися приємні враження та відчуття свята.

Переглядів: 315 | Додав: ADMIN | Рейтинг: 0.0/0