Головна » 2022 » Лютий » 22 » Міжнародний день рідної мови
Міжнародний день рідної мови

Багата і барвиста, ніжна й милозвучна мова українського народу. До найкоштовніших надбань кожного народу належить мова.

21 лютого, всі українці відмічають Міжнародний день рідної мови.

Наша рідна українська мова - найпрекрасніше диво, скарбниця, в якій зберігається історія нашого народу, його невмируща душа, багатовікова культура.Мова — дивовижний і яскравий скарб, що створила людина. Кожен народ в усьому світі розвиває та оберігає свою мову, бо «без мови немає народу»

Справді, для кожної людини є три нічим незамінні поняття: мама, Батьківщина, рідна мова.  Кожна людина має завжди пам’ятати хто вона, звідки родом, де її коріння, повинна знати свою мову, любити її, цінувати, збагачувати, берегти.

Ось і ми з учнями 4-их класів долучились до святкування Міжнародного дня рідної мови. Діти брали участь у мовознавчому турнірі «О рідна мово, скарб невмирущий неньки України». Учні перевірили свої знання не тільки з української мови, але і з усної народної творчості загалом. Учасники команд продемонстрували свою згуртованість, кмітливість, енергійність, спритність. Діти разом з вчителями отримали заряд позитивних емоцій та вражень.

Переглядів: 151 | Додав: sonikdmitruk11 | Рейтинг: 0.0/0