Головна » 2019 » Вересень » 21 » Ми за МИР в усьому світі
Ми за МИР в усьому світі

Міжнародний день миру – це дуже важливе свято для всього населення планети. Його проголосили ще в 1981 році і з того часу святкують щорічно.
   «Людина створена природою для миру, а не для війни, народжена для радості, а не для горя…», - казав Франсуа Рабле.
     Раніше для українців мир був повсякденною реальністю, адже на вулицях нашої держави було мирно.
   Події, які відбуваються сьогодні на сході нашої країни не залишили байдужими учнів та педагогів нашої школи. В честь цього свята, у школі провели інформаційну бесіду з учнями 5-11 класів про історію та традиції відзначання Міжнародного дня миру по всьому світу
    Варто було лише зайти до вестибюлю навчального закладу, як погляд відразу вихоплював серед звичного інтер’єру неймовірно гарне зображення нашої планети Земля , об′єднане з іншими країнами Європи.
    Дітки початкових класів виготовили емблеми, які символізували мир в нашій країні.
       З роками відзначення Дня Миру набуває для нас, українців, іншого значення, більш глибокого й філософського. Якщо раніше для когось це було чергове міжнародне свято, то тепер це справжній символ надії й віри у краще майбутнє.

Переглядів: 373 | Додав: danuscka3 | Рейтинг: 0.0/0