Суббота, 21.Окт.2017, 05:02
Головна » 2015 » Ноябрь » 6 » Ми вже не дошкільнята, а ми вже – ШКОЛЯРІ
Ми вже не дошкільнята, а ми вже – ШКОЛЯРІ

Вже стало доброю традицією нашого навчального закладу щороку восени проводити  «Посвяту в школярі» найменших учнів – першокласників. Першу чверть провчились вони у школі, багато чому навчились, підросли, подружились один з одним.

Упродовж свята першокласники демонстрували усім присутнім, що вони з гордістю можуть нести почесне звання ШКОЛЯР. Підтвердженням цього стали  й пам’ятки, які вручила малечі директор школи Сидорук Галина Олексіївна.

Свято закінчилося, а попереду довгі і зовсім нелегкі кроки до пізнання Країни Знань, де добрими й надійними супутниками дітям стануть вчителі та батьки.

Бажаємо першокласникам сміливо вивчати світ науки, дружити з книгами, навчатися  рідної мови та любити свій рідний край.

Переглядів: 216 | Додав: ADMIN | Рейтинг: 0.0/0