Головна » 2018 » Квітень » 4 » Медіація – крок до примирення.
Медіація – крок до примирення.

Шкільна служба порозуміння - це організація спеціально підготовлених учнів, які допомагають своїм одноліткам вирішувати конфлікти мирним шляхом. Тобто, виступають нейтральними посередниками (медіаторами) і працюють над формуванням безпечної атмосфери в навчальному закладі.

Тому з метою залучення широкого кола дітей до подолання та запобігання конфліктів серед однолітків і у нашому навчальному закладі створено службу порозуміння "Згода".

Якщо у вас виник конфлікт, звертайтесь до наших медіаторів: Копелюк Андрій (9-В клас), Турчик Іванна (9-В клас), Гордіюк Ілона (9-В клас), Парат Станіслав (9-Б клас), Петровська Ірина (9-Б клас).

Роботу ШСП організовує координатор соціальний педагог Куліковська Алла Петрівна.

Переглядів: 641 | Додав: danuscka3 | Рейтинг: 0.0/0