Головна » 2014 » Вересень » 5 » Літо – пора відпочинку
Літо – пора відпочинку

Коли закінчується навчальний рік, для школярів розпочинається весела і яскрава пора – канікули! Але провести всі сонячні дні вдома перед телевізором і комп’ютером – це залишитися без казкових емоцій, нових друзів, різноманітних розваг . Тому  літо ставить перед батьками одвічну проблему – влаштувати дітям гарний відпочинок.
       При НВК «ЗОШ № 11-ліцей» м. Ковеля , як і в інших школах міста, працював табір з денним перебуванням «Живчик», у якому мали можливість оздоровлюватися 150 учнів 1-7 класів. Щодня на вихованців табору чекали різноманітні заходи,які давали можливість цікаво, весело та з користю для здоров'я дітей провести час, позбавити їх  нудьги та відкрити нові таланти. Кожен день у таборі був насичений новими подіями, враженнями, почуттями.

Переглядів: 561 | Додав: ADMIN | Рейтинг: 0.0/0