Головна » 2021 » Лютий » 25 » "Лесині барви"
"Лесині барви"

25 лютого 2021 року виповниться 150 років від дня народження Лесі Українки - однієї із центральних постатей в історії національної культури. Поетеса збагатила українську поезію новими темами й мотивами; досконало володіючи катренами й октавами, сонетами й оригінальними строфічними будовами, використовуючи гексаметр, верлібр, п'ятистоповий ямб, вона збагатила строфіку, ритміку й метрику української поезії.

У ЗЗСО «Ліцей №11 м. Ковеля» відбувся конкурс до творів Лесі Українки. Метою та завданням конкурсу було сприяння глибшому ознайомленню та вивченню учнями спадщини великої української поетеси, виховання почуття патріотизму, національної гідності та особистої відповідальності за майбутнє нашої Батьківщини, надання можливості дітям висловити думки і власне світобачення через малюнки, проявляючи свою творчість, креативність та оригінальність.

Три найкращі роботи були відібрані в Заклад позашкільної освіти «Ковельський Палац учнівської молоді імені Івана Франка», а саме:

-Бешти Ольги , учениці 9-В класу ,діптих «Лісова пісня»;

-Орловської Ксенії, учениці 6-А класу, «Вже сонечко в море сіда…»;

-Тетерук Юлії, учениці 2-Б класу, «Лісова мавка».

Переглядів: 269 | Додав: nataliaklimuk18 | Рейтинг: 0.0/0