Головна » 2013 » Грудень » 27 » Козацькі забави
Козацькі забави

В грудні місяці у нашій школі проходив тиждень педагогічної майстерності вчителів фізичного виховання та технологій, під час якого були організовані та проведені різноманітні заходи: виставки, презентації, майстер-класи, ігри та свята.

Одним із цікавих заходів, спрямованих на виховання в учнів патріотизму, залучення до джерел національної історії, осмислення себе як частини українського народу, розвиток фізичних та моральних якостей, було свято «Козацькі забави», серед учнів 8-9 класів. Діти брали активну участь у різних спортивних конкурсах і проявляли свої атлетичні вміння та навички.

У конкурсі «Штовхання гирі», «Підтягування на перекладинреможцем став учень 9-В класу Тарасюк Дмитро (46 і 16 разів), серед найсильніших козаків – учень 9-Б класу Селезнюк Олександр. У командному заліку переможною стала команда класного колективу учнів 9-В класу, ІІ місце виборола команда 8-Б класу, ІІІ призове місце – 9-Б клас.

Бажаємо наступних перемог!

Переглядів: 638 | Додав: eurocomp6716 | Рейтинг: 0.0/0