Пятница, 20.Окт.2017, 10:32
Головна » 2015 » Октябрь » 28 » Юна україночка
Юна україночка

Кожен  народ має  свої звичаї, що виробилися  упродовж  багатьох століть. Вони  освячені віками.

Звичаї – це ті неписані закони, якими ми керуємося  у найменших щоденних і найбільших національних справах.

Переконатися в тому, що українські звичаї  наш народ шанує, підтримує та продовжує,  мали змогу вчителі та учні шкіл міста, які нещодавно зібралися  на святі  краси  «Юна україночка-2015» у Палаці учнівської молоді.

За звання найкращої змагалось одинадцять учасниць, серед яких була й наша дев’ятикласниця – Сельвашук Єлизавета. На дівчаток чекали  завдання  у дусі національно-патріотичного виховання: презентація  себе як юної патріотки, розповідь  про один із символів України,  інсценізація старовинного   українського  обряду, який  дав можливість присутнім проникнутися національним колоритом. У нелегкій боротьбі перемогу виборола вихованка ЗОШ № 8.

На завершення заходу  ні у кого не залишилося сумнівів, що наші дівчатка  гідні називатися справжніми  юними українками.

Переглядів: 250 | Додав: ADMIN | Рейтинг: 0.0/0