Суббота, 21.Окт.2017, 05:11
Головна » 2017 » Май » 18 » Ярмарок у школі
Ярмарок у школі

17,05 в нашій школі відбувся ярмарок. У ньому прийняли участь учні 6-10 класів.У цей день заклад нагадував  вулик. З самого ранку учні разом із батьками несли різноманітні смаколики. У вестибюлі  панувала атмосфера справжнього ярмарку: усі активно рекламували свій товар. Було гамірно, весело та смачно!Розмаїття домашніх виробів тішило не тільки погляд, а й шлунок. Не перерахувати смачних та яскраво оформлених тістечок, тортиків, желе… І все таке смачне та недороге! Після 11-ї години ранку у вестибюлі яблуку ніде було впасти від відвідувачів готових купити все, що так старанно приготували діти та їх батьки. Продавцями були самі учні .У цій сфері вони проявляли неабиякий хист.

Такий захід згуртовує всю шкільну родину : учнів,учителів і батьків. Дорослі та діти залюбки продавали та купували!

Переглядів: 172 | Додав: ADMIN | Рейтинг: 0.0/0