Головна » 2018 » Листопад » 14 » "Яке прекрасне рідне слово! Воно — не світ, а всі світи»
"Яке прекрасне рідне слово! Воно — не світ, а всі світи»

День украї́нської писе́мності та мо́ви — свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. За православним календарем — це день вшанування пам'яті Преподобного Нестора-Літописця — послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія. Свято встановлено 9 листопада 1997 року, коли Президент України Леонід Кучма на підтримку ініціативи громадських організацій та з урахуванням    важливої ролі української мови в консолідації українського суспільства видав Указ. У нашому закладі це свято також святкується. Усі учні приходять у вишиванках, малюють цікаві плакати. А також наша школа, зокрема учні 9-11 класів  долучиласся до мовного флеш-мобу. Олександр Авраменко склав оригінальний текст диктанту, який ніхто, до моменту його зачитування в ефірі «Українське радіо», не бачив. Учні а також педагоги школи писали диктант, та перевіряли свою знання. Такий флеш-моб відбувається уже 18 років поспіль. За даними організаторів, торік диктант написали майже 29 тисяч людей, жодної помилки не зробили 123 учасники.

Це свято по справжньому українське, дуже атомосферне. Бажаємо гарного настрою та чудових вражень від таких мовних флеш-мобів.

Махнюк Ангеліна, учениця 8-А класу

(Голова міністерства преси)