Головна » 2018 » Жовтень » 4 » Інтелектуально-розважальна гра "Лідер"
Інтелектуально-розважальна гра "Лідер"

«Лідерство – це мистецтво спонукати інших робити те, що ти хочеш, так, щоб вони думали, ніби самі хочуть робити це»
Багатьом проблема розвитку лідерських якостей здається надуманою. На їх думку, лідерство – це дар, даний людині від природи, і або він є або його немає і ніколи не буде. Ніхто не народжується лідером. Бувають люди з такими задатками, але щоб перетворитися на справжніх лідерів, їм необхідно розвивати свій потенціал, і тут не обійтися без спеціальних знань і навичок.
Найпоширеніше визначення поняття «лідер» звучить приблизно так: це людина, яка ставить мету і здатна залучати інших до її досягнення. Будь хто, хто хоче стати лідером, повинен володіти певними якостями і рисами вдачі. І сьогодні ми дізнаємось хто ж володіє цими якостями.
Традиційно напередодні Дня працівника освіти ми проводимо у школі День самоврядування. Це день у який обов’язки адміністрації виконують учні старших класів.

У конкурсі приймали участь такі учасники:
1.Богдан Антон 9-В клас
2. Петровська Ірина 10-Б клас
3. Ярош Ярослава 9-Б клас
4. Лазарук Ольга 9-А клас
5. Ятчук Ольга 9-А клас
6.Торбич Вікторія 10-А клас
7. Долінко Дарина 11-А клас

Було проведено 4 конкурси:

1-й конкурс - Представлення у стилі розповіді «Школа, про яку я мрію. . .»;
2-й конкурс – «Знайди вихід із ситуації»;
3-й конкурс – представлення власного проекту щодо підвищення рівня вихованості учнів;
4-й конкурс – «Грамотний адміністратор».

Журі після обговорення, оголосило результати:

Ярош Ярослава – буде виконувати обов 'язки, заступників директора з виховної роботи;

Торбич Вікторія - буде виконувати обов 'язки, заступника директора з виховної роботи, замість Сметюх А. М.

Петровська Ірина - буде виконувати обов 'язки, педагога-організатора.
Дякуємо всім учасникам за участь!

Переглядів: 626 | Додав: lieramelniklera | Рейтинг: 0.0/0