Головна » 2017 » Жовтень » 21 » Інавгурація новообраного Президента школи!
Інавгурація новообраного Президента школи!

20-жовтня у нашій школі відбулась урочиста подія, присвячена до Інавгурації нового президента учнівської республіки, учениці 9-Б класу Рошук Дарини. Спочатку екс-президент підвів підсумки своєї роботи, представив своїх помічників, які протягом 1,5 року допомагали йому втілювати задумане у реальне. Після цього вийшов новий президент школи - Дарина Рошук , яка спочатку представилась, і офіційно віддала клятву школі:"Я, Рошук Дарина, вступаючи на посаду президента шкільного парламенту загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11-ліцей м. Ковеля, перед всіма урочисто клянусь:
1. Любити свою школу.
2. Виконувати свою передвиборчу програму,та доповнювати її на протязі навчального року.
3. Достойно навчатись, бути прикладом для оточуючих, знати і поважати Герб, Гімн та Державний Прапор України, Гімн та символіку школи;
4. Діяти на благо шкільного колективу, турбуватись про честь, підтримку традицій рідної школи та її авторитет.
5. Бути гарантом дотримання всіх прав та свобод громадян учнівського самоврядування, та спостерігати за виконанням ними їхніх обов’язків;
6. Активно сприяти розбудові Учнівського самоврядування та рідної школи;
7. У прийнятті рішень керуватись демократичними принципами, Законами, Конституцією та Статутом Учнівської республіки а також незалежної України;
8. Достойно нести звання Президента шкільного парламенту, гідно представляти її інтереси та ставити їх вище своїх власних.
9. У міру своїх сил і можливостей допомагати молодшим та відтримувати слабших.
10. своїми здібностями сприяти розвитку школи,зміцнювати і примножувати її славу.
Клянусь через усе своє шкільне життя гордо нести це звання.
Хочу представити своїх помічників. Кожен з них посяде своє місце в шкільній раді,і з гордістю відстоюватиме інтереси шкільної родини.
Так як основною формою учнівського самоврядування є загальношкільні проекти та акції,хочу оголосити план роботи своєї команди. Обіцяємо дотримуватись традицій нашої школи,та започаткувати нові заходи та проекти”
 Після цього представила своїх команду:

-Президент шкільного парламенту- Рошук Дарина, 9-Б
-Заступник президента- Луцкевич Дмитро, 9-В