Головна » 2019 » Лютий » 20 » ... імені Бориса Клімчука
... імені Бориса Клімчука

Адміністрація, трудовий колектив за підтримки учнівського та батьківського колективів закладу оголошує громадське обговорення питання щодо присвоєння Комунальному закладу "Навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня №11-ліцей" міста Ковеля" імені Бориса Клімчука, першого директора закладу, голови Волинської облдержадміністрації (1992 – 1996, 2010 – 2014рр.), дипломата – посла України в Азербайджані та Литві.

За час своєї роботи він був новатором і реформатором на всіх посадах, які обіймав. Любив Волинь, де народився, Україну і людей. І робив все для покращення життя земляків.

Борис Петрович Клімчук – великий патріот, життя якого – приклад служіння рідній країні. Він залишив по собі нетлінну пам’ять.

Переглядів: 342 | Додав: ADMIN | Рейтинг: 0.0/0