Суббота, 21.Окт.2017, 05:08
Головна » 2016 » Июнь » 16 » Гордість школи-2016
Гордість школи-2016

Наш край надзвичайно багатий на таланти. Звідси вийшли в світ видатні люди в різних галузях суспільного і мистецького життя, славні трудівники, письменники і художники, вчителі, лікарі, спортсмени.

Нещодавно ми  вшановували учнів, які показали високий рівень знань, захистили честь навчального закладу та стали переможцями й призерами обласних олімпіад з базових дисциплін, конкурсу науково-дослідницьких робіт Малої Академії наук, інших інтелектуальних, творчих та спортивних конкурсів і змагань.

Призерів вітала зі сцени заступник директора з навчально-виховної роботи Гусак Руслана Анатоліївна, а також музичні номери дарували юні вихованці нашого навчального закладу.

Присутні на святі мали змогу пересвідчитися, що сьогодні наша школа повниться  молодими обдаруваннями. Це – майбутнє нашої країни, її надія, її гордість.

Переглядів: 123 | Додав: ADMIN | Рейтинг: 0.0/0