Головна » 2020 » Жовтень » 9 » Фотовиставка з домашніми улюбленцями
Фотовиставка з домашніми улюбленцями

Всесвітній день тварин відзначається щороку 4 жовтня – це привід не тільки згадати про домашніх улюбленців та диких особин, а й замислитися про екологічну ситуацію у всьому світі. Адже через зміни клімату, вирубку лісів не тільки гинуть представники фауни, а й зникають цілі види.
Отож, у ЗЗСО " Ліцей №11 м.Ковеля" була організована виставка фотографій з домашніми улюбленцями. Учні залюбки фотографувалися та ділилися своїми світлинами.
А як же дивовижно споглядати і роздивлюватися кожне, особливе фото. Усміхненні обличчя учнів та щасливі тварини, адже вони у безпеці.
Нам потрібно ще раз пригадати, як же ж правильно поводитися з тваринами. Не нехтувати їхнім життям, зайвий раз допомогти та погодувати.
Бережімо тварин, навколишнє середовище і звичайно, що себе!

Переглядів: 438 | Додав: makhnyukangelina | Рейтинг: 0.0/0