Головна » 2015 » Квітень » 15 » Флешмоб у Ковелі
Флешмоб у Ковелі

7 квітня вся учнівська та студентська молодь нашого міста відзначала Всесвітній день здоров’я. На честь цього свята  Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на центральній площі міста була організована креативна руханка «Пліч -о- пліч», у якій взяли участь старшокласники зі всіх шкіл міста. Понад тисячу дітей зібралися в цей день для того, щоб показати, наскільки актуальною є проблема збереження здоров’я. Розпочалася загальноміська акція зарядкою, яку проводив голова студради м. Києва Клімашевський Олександр. Далі волонтери медичного коледжу організували флешмоб, у результаті якого на площі утворився тризуб.

Саме ця акція показала, що  молодь нашого міста не байдужа до долі України.

Переглядів: 611 | Додав: ADMIN | Рейтинг: 0.0/0