Головна » 2013 » Листопад » 8 » Екскурсія в музей воїнів-інтернаціоналістів
Екскурсія в музей воїнів-інтернаціоналістів

6 листопада учні 8-В та 7-А класів разом з класними керівниками відвідали музей-спілку ветеранів Афганістану, відкриття якого відбулося 12 жовтня 2012 року.

Дуже цікавою та пізнавальною виявилася екскурсія в музей. Діти із захопленням слухали розповідь одного з членів спілки Загірнянського Анатолія Івановича, який ознайомив екскурсантів з подіями війни в Афганістані. Перед присутніми також виступив голова Ковельської міськрайонної організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Микола Савосюк. Микола Іванович під час виступу розповів про подвиги радянських солдат при виконанні інтернаціонального обов’язку в Республіці Афганістан.

Дітям було продемонстровано документальний фільм «Біль моя –Афганістан». Учнів вразила історія про долю чотирьох хлопців з Волині, яким пощастило живими повернутися додому

Переглядів: 518 | Додав: eurocomp6716 | Рейтинг: 0.0/0