Головна » 2019 » Березень » 22 » «Екологічний всюдихід»
«Екологічний всюдихід»

21 березня в «НВК ЗОШ №11-ліцей» м. Ковеля відбувся квест «Екологічний всюдихід». Участь у екологічному квесті взяли 4 команди 7-их класів. Учасники рухались за маршрутними картами. У формі цікавої гри-пошуку, учні долали станції: «Незвичні назви», «Правила поведінки на природі», «Тварини Червоної книги України, «Рослини з легенд», «Допоможемо тваринам». Перемогу здобула команда 7-Б класу "Зелена вахта", з кількістю 37 балів. Команди 7-А набрала 36 балів, 7-В 31 бал, 7-Г отримала 25 балів. Метою квесту є зменшення кількості побутового сміття, підвищення рівня екологічної культури учнів, підвищення зацікавленості й участі громадськості в вирішенні проблем навколишнього середовища. Велику допомогу в організації та проведенні екологічного квесту надали старшокласники 8-их класів.

Отож, берегти природу потрібно всім нам, не забувати, що ми — її невід'ємна частина. І коли завдаємо шкоди довкіллю, завдаємо її насамперед собі. Отруюючи і знищуючи довкілля, людство насамперед знищує саме себе. Уже з дитячого садка потрібно вчити дітей дбати про природу, про навколишній світ. Ми повинні залишити після себе своїм нащадкам багату, красиву і чисту планету.

Переглядів: 488 | Додав: lieramelniklera | Рейтинг: 0.0/0