Головна » 2014 » Вересень » 5 » Дружба без кордонів
Дружба без кордонів

2 червня 2014 року  делегація нашої школи  у складі десяти учнів 7-Б, 8-Б, 8-В  класів та трьох  керівників (Демчини  О. С., Сметюх А. М., Куліковської А. П.) мала чудову нагоду стати учасником проекту «Дай руку Україні» реалізація якого відбулася в місті Бжег Дольний.  Метою дружньої зустрічі НВК «ЗОШ № 11-ліцей» м. Ковеля та ліцею ім.Й. Оссолінського було обмін досвідом з питань самоврядування учнів, знайомство  з традиціями та звичаями наших народів.
       Візит показав, якою цікавою і потрібною є наша співпраця. Упродовж тижня українські діти проживали в польських сім’ях, що дало можливість  краще ознайомитися з польськими традиціями та побутом. Учні та вчителі разом відвідували навчальні заняття, змістовно організовували дозвілля: круглі столи, психологічні тренінги, вечори талантів, спортивні змагання, пікніки, екскурсії по місту тощо

.

Обмін візитами делегацій став хорошою традицією наших навчальних закладів.

Переглядів: 525 | Додав: ADMIN | Рейтинг: 0.0/0