Головна » 2020 » Лютий » 7 » До уваги батьків майбутніх першокласників!!!
До уваги батьків майбутніх першокласників!!!

Заклад загальної середньої освіти «Ліцей №11 м. Ковеля з 01 квітня 2020 року оголошує прийом документів до 1-го класу 2020-2021 навчального року.

Набір учнів до першого класу відбуватиметься відповідно до:

• Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом МОН України від 16.04.2018 № 367;
  • Наказу управління освіти виконавчого комітету Ковельської міської ради №33 від 22.01.2020 р. «Про територій обслуговування та проведення обліку дітей шкільного віку та учнів».

Для зарахування дитини до першого класу необхідно:

1. Заява (з пред’явленням документа, що засвідчує особу заявника) визначеного зразка від одного з батьків/опікуна(бланк заяви видається навчальним закладом).
  2. До заяви додати такі документи:
  • копія свідоцтва про народження дитини (оригінал мати для звірки);
  • медична довідки за формою №086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду»;
  • копія або оригінал висновку про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини (у разі наявності);
  • довідка про місце проживання (копія паспорта одного з батьків, адресна картка, довідка ОСББ, довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, документи на право власності житлом або на право користуванням житлом, довідка про проходження служби у військовій частині).

Відповідно до Порядку зарахування право на першочергове зарахування до 1-го класу закладу освіти мають:

• діти, що проживають на території обслуговування закладу освіти;
  • діти, брати/сестри яких навчаються у закладі освіти;
  • діти працівників закладу освіти.

Адміністрація ліцею №11 м. Ковеля повідомляє, що у 2020-2021 н.р. в закладі планується відкриття 1-го класу, учні якого навчатимуться за «Освітньою програмою початкової школи науково-педагогічного проєкту «Інтелект України».

Детальну інформацію можна отримати на сайті www.intellect-ukraine.org.

Переглядів: 350 | Додав: ADMIN | Рейтинг: 0.0/0