Головна » 2020 » Жовтень » 6 » День вчителя 2020
День вчителя 2020

Золота осінь зібрала усю педагогічну родину на освітянське свято. Вчитель – це не просто людина яка навчає, також це наставник та друг. Отож, 5 жовтня у нашому ліцеї від самого ранку учні 11 класу зустрічали педагогів з домашніми смаколиками та запрошували на святкову програму. Яскрава фотозона так і говорила, що сьогодні точно не можна сумувати.

Учні співали, розказували вірші, танцювали, грали у гумористичних сценках, дякували за щоденну працю. Стримати емоції та сльози було важко.
Ведучим заходу став випускник, який вміє доторкнутися своєю харизмою до кожного серця, а саме Дмитро Максимчук.
Гостем концерту з вітальним словом став фіналіст Голосу Діти 5 –Ярослав Карпук.
Директор - Галина Олексіївна також вручила грамоти та дипломи вчителям, які стали призерами різних тематичних конкурсів та подякувала за сумлінну працю.
Учні мали змогу спробувати себе у ролі вчителя, проводячи уроки на менших класах. Це дає хорошу можливість побудувати міцні відносини між старшим та меншим поколінням.

Ми, учні, дуже сильно усіх вас, працівників освіти, любимо, цінуємо та будемо пам’ятати завжди.

Переглядів: 215 | Додав: makhnyukangelina | Рейтинг: 0.0/0