Головна » 2023 » Жовтень » 6 » День туризму 2023
День туризму 2023

Щороку традиційно наша школа відзначає міжнародне свято – Всесвітній день туризму. З нагоди цього свята 27 вересня була проведена загальношкільна лінійка, а також у нашому навчальному закладі було організовано екскурсії  з метою оздоровлення дітей, популяризації здорового способу життя, продовження традицій навчального закладу та учнівських колективів.

До дня туризму організували та провели:
•    для учнів 1-4 класів – екскурсійні прогулянки.
•    для учнів 5-6-их класів – спортивна естафета на території ліцею.

•  для учнів 7-их класів – конкурси «Справжній ватажок», «Прогноз погоди», «Багаття за всіма правилами», «Пересувні купини» в районі лісосмуги.
•    для учнів 8-их класів – конкурси «Встановлення намету», «Знайди правильну відповідь», «Вгадай мелодію» в районі лісосмуги.
•    для учнів 9-10-их класів – творчий конкурс «Страва на вогні» на території лісосмуги.

У результаті змагань перемогу здобули такі класні колективи:

І місце-5-А,6-А, 7-Б,8-А,9-А.

ІІ місце- 5-Б,6-Б,6-В,7-А, 8-Г,9-Б,10-А.

ІІІ місце-5-В,5-Г,6-Г,7-Г,7-В,8-Б,8-В,9-В,9-Г,10-Б

Діти та вчителі отримали яскраві враження, море позитивних емоцій та хороший настрій.

Переглядів: 78 | Додав: sonikdmitruk11 | Рейтинг: 0.0/0