Головна » 2021 » Червень » 30 » День навпаки та мистецтва
День навпаки та мистецтва

Ще один день був присвячений  мистецтву. Замість ранкової гімнастики   провели танцювальний флешмоб. Дітям сподобалась гра «Відгадай мелодію». Вони із задоволенням брали участь у конкурсі пародій «Відгадай, хто я», де  демонстрували свої акторські таланти . Практичний психолог з найменшими вихованцями табору провела заняття з арт-терапії, завдяки якому учні не просто добре провели час , а й розвинули свій творчий потенціал, вчилися висловлювати свої почуття та емоції, будувати свої взаємовідносини з оточуючими, жити в гармонії з самим собою.

Особливо цікаво та незвично у таборі проходив день навпаки. Тоді   все було навпаки: вітаючись, діти говорили «до побачення», на прощання -«добрий день». Дівчата переодягалися в хлопців, хлопці – в дівчат. Ранкову зарядку проводили перед обідом. Зарядку проводили учні, а виконували – учителі. Учні обрали директора та вихователів  табору з числа вихованців.

Переглядів: 234 | Додав: nataliaklimuk18 | Рейтинг: 0.0/0