Суббота, 21.Окт.2017, 05:00
Головна » 2017 » Сентябрь » 26 » День МИРУ
День МИРУ

Мир у рідній Україні – це найзаповітніше бажання усіх українців, котре вони висловлюють вголос так згуртовано, як ніколи раніше. До відзначення цього свята щороку долучається і наша школа.  Учні середньої та старшої ланок презентували стінгазети «Діти світу – за мир!», створивши  так званий «Коридор Миру».Небайдужими лишилися і наймолодші наші школярі, які виконали  малюнкина асфальті під гаслом «Мир потрібен як життя».

Надзвичайно урочистою була лінійка «Миру – мир,війни не треба, ми за чисте мирне небо.» ,у ході якої учні 3-х і 8-х класів стали учасниками флешмобу «Потрібен мир тобі й мені!»

У той момент, коли питання миру є особливо нагальним для України, усі бажання, усі сподівання і мрії  пов’язані з мирним майбутнім України. Нехай же увесь світ почує голоси наших маленьких українців: «Хай буде мир на всій Землі!»

Переглядів: 32 | Додав: ADMIN | Рейтинг: 0.0/0