Головна » 2023 » Травень » 24 » День філолога
День філолога

До Дня філолога в нашому освітньому закладі учнями 11-А класу та їх учителем англійської мови О. Сухомлін 24 травня була організована читацька конференція The World of Literature для старшокласників школи.

Організатори створили у класі атмосферу читацької зали, прикрасивши дошку портретами відомих англійських та американських письменників.

Для слухачів була створена книжкова виставка адаптованих та неадаптованих творів авторів різних епох.

Одинадцятикласники К. Серганчук, К. Ничипорець, Д. Головчич, О. Киричок демонстрували свої презентації, розповідаючи про життя та творчість улюблених авторів.

Родзинкою конференції стала розповідь А. Тищук про екранізацію багатьох художніх творів. Учні з цікавістю переглядали фрагменти кінофільмів.

Сподіваємось, англомовна конференція залишиться у памяті учнів.

Переглядів: 68 | Додав: sonikdmitruk11 | Рейтинг: 0.0/0