Головна » 2021 » Травень » 17 » День Європи
День Європи

День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах.

Основна мета цього свята – кожний мешканець континенту, незалежно від своєї національної належності і громадянства, має відчути себе вільним у "Європейському домі".

Головною метою відзначення в Україні Дня Європи є:

- формування позитивної громадської думки щодо євроінтеграційного курсу України;

- ознайомлення якомога ширшого кола громадськості з європейськими цінностями та традиціями;

- популяризація загального європейського культурного надбання серед громадськості, зокрема, молоді.

У рамках проведення Дня Європи у  ліцеї№11 м.Ковеля було проведено ряд заходів: фотоколаж «Мандруємо Європою. Цікаві факти про країни Європи»;фотобатл «Галопом по Європі»; презентація проєктів «Європа очима дітей»; виховний захід «Вивчай Європу – змінюй Україну»; вікторина «Україна і Євросоюз» та «Україна – європейська держава»; брейн-ринг «English-Speaking Countries»; квест «Дорога до Європи пролягає через Польщу»; віртуальна подорож «Пізнаємо Європу разом»; віртуальна екскурсія «Чудеса світу. Європа»; радіоефір «День Європи у світі та Україні». Серед учнів початкової ланки було проведено вікторину «Я пізнаю Європу» та конкурс малюнків «Прапори Європи».

Переглядів: 260 | Додав: nataliaklimuk18 | Рейтинг: 0.0/0