Головна » 2021 » Червень » 30 » День екології та здоров'я
День екології та здоров'я

У день екології для дітей було проведено ряд заходів, спрямованих на формування екологічної свідомості. Серед них най цікавими були: створення та захист  екологічних проектів «Земля - наш дім, тому не смітімо в нім»,  перегляд мультфільму «Сортуй сміття - дбай про майбуття». Особливо повчальним став майстер-клас,  де діти мали змогу навчитися створювати корисні предмети з використаних речей.

День здоров'я» розпочався  ранковим флешмобом «У здоровому тілі здоровий дух». Також діти взяли активну участь у виготовленні колажів  під гаслом «Я обираю здоров'я». Підсумком дня став конкурс малюнків «Супергерої перемагають COVID-19», у якому діти виявили свою фантазію та знання щодо запобігання поширенню захворювання.

Переглядів: 172 | Додав: nataliaklimuk18 | Рейтинг: 0.0/0