Головна » 2018 » Жовтень » 18 » «Будьте обізнані – станьте захищені»
«Будьте обізнані – станьте захищені»

18 жовтня, у Європейський день протидії торгівлі людьми, відбулася «Хода за свободу».

До проведення акції долучились  учні НВК "ЗОШ №11-ліцей”

Незважаючи на розвиток та цивілізованість сучасного світу, найбільшою цінністю залишається людина.

Подібний захід організовують в 600 містах 50 країн світу, де люди виходять на вулиці, аби заявити протест цьому ганебному явищу.

Метою акції є підвищення обізнаності населення про проблеми трафікінгу та експлуатації, потрапляння в рабство та ризики нелегального працевлаштування, а також показати суспільству, що в сучасному світі й досі існує торгівля людьми.

Під час заходу було наголошено, що у біді може опинитися будь-хто, незалежно від віку, статі, освіти чи соціального статусу. Статистика надання допомоги постраждалим особам в Україні свідчить, що серед таких осіб приблизно однакову кількість становлять чоловіки і жінки, 10% потерпілих – діти, які є особливо вразливою та незахищеною категорією.

Торгівля людьми та експлуатація - це загроза, що зростає в умовах економічної кризи та збройного конфлікту. Важка ситуація багатьох українців, зокрема, внутрішньо переміщених осіб, робить їх більш схильними приймати будь-які пропозиції  щодо працевлаштування.

Переглядів: 623 | Додав: lieramelniklera | Рейтинг: 0.0/0