Головна » 2018 » Червень » 25 » 23 червня НВК №11-ліцей випустив у доросле життя черговий 11-й клас.
23 червня НВК №11-ліцей випустив у доросле життя черговий 11-й клас.

“Це чудовий клас, прекрасні діти, які стануть відповідальними, працьовитими і свідомими патріотами своєї Батьківщини, ”– розповідають вчителі. Сім років їх вела до цієї знаменної події класний керівник Возняк О.А.

23 червня, зі сльозами на очах та посмішками на обличчях, випускники загальноосвітньої школи №11-ліцей прощалися із рідною школою, усвідомлюючи, що щасливі та незабутні 11 років їхнього життя залишились позаду. Вже о третій годині розпочалася офіційна частина вечора — урочисте вручення атестатів у стінах улюбленої школи. Слід зауважити, що цьогорічний випуск є досить успішним, адже директором НВК №11-ліцей Сидорук Г. О. та заступником директора з навчально-виховної роботи Гусак Р. А. було вручено 3 медалі: золоті - Іванова В.С., Пойда К. Р. та Соловенк Ю. П. Крім того, учні були нагороджені похвальними листами за досягнення з окремих предметів. Привітавши випускників, усі батьки, родичі, друзі та знайомі вирушили до міської ради у супроводі оркестру, позуючи перед фотокамерами та ділячись враженнями із друзями. Випускники продовжили своє свято, а вчителі рідної школи назавжди збережуть у своєму серці пам’ять про яскравий та дружній клас, в якому кожен вартий уваги.

Переглядів: 624 | Додав: eurocomp1975 | Рейтинг: 0.0/0