Головна » 2018 » Жовтень » 15 » 14 жовтня – День українського козацтва та День захисника Вітчизни
14 жовтня – День українського козацтва та День захисника Вітчизни

14 жовтня Україна відзначає одразу 3 свята, і одне з них День козацтва. Уже декілька років поспіль у  школі проводяться тематичні виховні години, акції та конкурси на тему козацтва у різних паралелях класів. 11 жовтня такий конкурс відбувся у стінах актової зали  на паралелях 5 класів, де ще зовсім маленькі учні навчаються виступати  уже по дорослому.
Виступ команд оцінювався за такими критеріями:

• Представлення;
  • «Склади прислів’я»;
  • «Збери слова»;
  • «Для отаманів»

Склад журі:

• голова журі Жук Роман Григорович -  (вчитель фізичної культури)
  • Валерко Валерій - ( голова міністерства милосердя, 9-Б клас)
  • Самчинська Софія - (голова міністерства екології, 9-Б клас)

Розпочали юні козаки із традиційного представлення себе та команди. У кожного було по-своєму особливе та дуже креативне представлення. У конкурсі змагалися команди:

• 5-А класу ,,Шабля’
  • 5-Б класу ,,Варта''
  • 5-В класу ,,Сивий кінь''
  • 5-Г класу ,,Ковалі’

Усі присутні вітали конкурсантів оплесками, підтримували своїми плакатами і активно вболівали за кожного.

Свої інтелектуальні здібності продемонстрували у конкурсі під назвою ,,Склади прислівя’ де кожна із команд  повинна скласти по 3 прислів’я на швидкість. За підсумками двох конкурсів, виходить що команда 5-А і 5-В на першому місці.

У наступному конкурсі, як для справжніх козаків потрібно  мати хорошу смикалку та кмітливість. Та учні змогли це доказати нам що вони непереможні. ,,Збери слово’’ – так називався 3 конкурс, як запевняє ведуча – щось подібне одного із конкурсів гри ,,Хто зверху’’. У залі панує хвилювання та безмежна підтримка кожного класу за свою команду.

Наша гра підходить до завершення, тому завершуємо це свято конкурсом отаманів кожного класу. З давніх давен говорили, що тільки сильний може бути отаманом і тільки той, що ніколи не здається. На центр залу підходив кожен із капітанів, який повинен тримати гирю як найдовше на рівні грудей. Наші маленькі, але нереально сильні школярі трималися з останніх сил, а з залу панувала підтримка.

Доки судді підраховували  бали, глядачі та гості розгадували Вікторину на тему козацтва, лунали гучні оплески п’ятикласників. Гарні новини оголосила одна із складу журі: Самчинська Софія (голова міністерства екології)

• 5- Г клас ,,Ковалі’’1 місце із сумою 15 балів,
  • 5-Б клас ,,Варта’’2 місце із сумою 12 балів,
  • 5-А клас ,,Шабля’’3 місце із сумою 10 балів,
  • 5-В клас ,, Сивий кінь''4 місце із сумою 7 балів.

Долучилась до привітань директор школи  Сидорук Галина Олексіївна та повідомила, що на юних козаків у шкільній їдальні чекає солодкий сюрприз. Вболівальники  гучно раділи один за одного та з гарними емоціями пішли додому.
       Бути козаком – непросто, але кожен, хто тут брав участь – уже переможець.

Махнюк Ангеліна, учениця 8-А класу,
   (Голова міністерства преси)

Також у школі було проведено акцію «Браслет нескорених» та «Лист солдату», до яких долучилися учні 5-11 класів. Та ж звичайно учні учнівського парламенту поклали квіти до меморіальної дошки, яка встановлена  колишньому учневі нашого закладу, загиблому в АТО Олександру Абрамчуку.

Переглядів: 1009 | Додав: danuscka3 | Рейтинг: 0.0/0